Сьогодні Тетяна Качаненко, голова Лубенської районної ради, передала для потреб шкіл Хорольськоїї громади так звані "тривожні рюкзаки", укомплектовані товариством Червоного хреста.

Обов'язковою умовою для перебування учнів під час повітряної тривоги у сховищах є наявність таких торбинок з переліком предметів першої необхідності. Торбинки містять частину необхідного з переліку тривожного рюкзака для школярів.
Велика вдячність товариству Червоного хреста, особисто Тетяні Петрівні за цю допомогу для наших закладів освіти. "Така підтримка важлива і потрібна для всіх нас," - наголосив міський голова Сергій Волошин. Частину торбинок отримав опорний заклад "Хорольська гімназія" Хорольської міської ради.
Хорол освіта 1
Хорол освіта