Шановні учні, педагоги, батьки! Вітаємо вас із Днем знань!День знань
Це всенародне свято приходить до нас разом з початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Бажаємо вам досягти своєї мети у житті, здобути багато славних перемог, досягти вершин професійного успіху.
Цей навчальний рік усі починають по-різному. Хтось далеко від дому – в інших регіонах України. Хтось далеко від дому – в інших країнах. Хтось дистанційно, в онлайн-форматі. Хтось у рідній школі чи у своєму університеті, але все ж не у спокої.
Однак важливо, що навчальний рік починається. Важливо, що навчання триває. І що знання про Україну не переривається.
Найщиріші вітання і вам, шановні батьки учнів. Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.
Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
З повагою,
Голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО