ОРЖИЧЧИНА ЗНОВУ У СКОРБОТІ

Трагічна звістка знову надійшла до громади. 27 серпня загинув наш захисник, житель села Старий Іржавець Поліщук Василь Валерійович. Василь народився 25 серпня 1995 року у селі Старий Іржавець, тут він виріс і проживав. Після закінчення школи вступив до Лубенського лісотехнічного коледжу. З початком Революції Гідності хлопець зрозумів, що в цей складний для країни час він має бути в Києві, на Майдані, тому, покинувши навчання, вирушив на боротьбу за європейське майбутнє України. З 2014 року, відразу після Революції, брав участь в антитерористичній операції на сході України (спочатку у складі батальйону «Дніпро-1», потім – у складі полку «АЗОВ»). Був тяжко поранений, але після проходження курсу реабілітації знову повернувся на фронт. Під час уже повномасштабної російсько-Української війни у квітні цього року отримав ще одне поранення, але і після цього Василь не занепав духом і продовжив захищати Україну від російської навали.
Василь Поліщук загинув на Харківщині у бою. росіяни залишили без батька двох прекрасних діточок. Саме заради їх світлого майбутнього чоловік віддав своє життя. Немає таких слів, які здатні виразити біль та гіркоту втрати. Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя. Вічна пам’ять та слава загиблому.
Поховають нашого захисника у рідному Старому Іржавці. Дату та час прощання повідомимо згодом.Поліщук Василь