До трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік та з конфіскацією вилучених товарно-матеріальних цінностей засуджено жительку району обслуговування відділу податкової міліції Лубенської ОДПІ, яка скоїла злочин, передбачений ст.204 ч.3 КК України.

Громадянку «Х» спіймали «на гарячому» працівники податкової міліції, коли та з метою легкої наживи здійснювала продаж фальсифікованих алкогольних напоїв за ціною нижче ринкової.

Любителька легкої наживи власноручно розбавляла спирт етиловий зі звичайнісінькою водою та в пляшках з під горілки реалізовувала місцевим мешканцям з метою отримання додатового доходу.

Проведеною експертизою встановлено, що спиртовмісна рідина, яка була залита в пляшки, становила загрозу життю і здоров’ю людей при її вживанні.

Досудове слідство по кримінальній справі, яку було порушено відносно даної особи, завершено. Судом винесено справедливий вирок, що свідчить про те, що відповідальність злочинців перед законом неминуча.

Юрій Тіцький,

начальник   відділу податкової міліції – перший заступник начальника

Лубенської ОДПІ майор податкової міліції