.

Сьогодні, 27 серпня, 12 рік поспіль у селі Снітин Лубенської ТГ, Лубенського району, відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті відомого земляка — Героя України, народного депутата двох скликань Вадима Гетьмана. Нагадаємо, що одного з фундаторів банківської системи нашої держави і батьків національної валюти — гривні у 1998 році застрелив найманий убивця... Та на малій батьківщині державного діяча, фінансиста й політика не забувають.
Із цієї нагоди земляки, мешканці інших сіл району зібралися не лише для того, щоб повболівати за свої команди. Вони згадували Вадима Петровича, спілкувалися, відпочивали, смакували кулешем. Перед початком футбольних баталій було піднято Державний прапор України, капітаном футбольної команди, який 12 років поспіль бере участь у змаганнях.
На заході побувала голова районної ради Тетяна Качаненко, заступник голови районної ради Оксана Цимбал, начальник районної військової адміністрації Сергій Сіряченко, перший заступник Лубенського міського голови Олег Соболєв, Новооржицький селищний голова Анатолій Тітенко , Сенчанська селищна голова Наталія Сліпухова, які побажали учасникам вдалої гри та легкої перемоги, а жителям територіальної громади – злагоди та достатку.
У Снітин з’їхалися 9 футбольних команд. На футбольному полі спортсмени демонстрували вміння майстерної гри. Переможцями турніру стали: 1 місце – команда "Сталь" с. Ждани, 2 місце – «Олімпія" с.Вовчик, 3 місце - футболісти "Арсенал" с. Ісківці.
Учасники були нагородженні медалями, грамотами та грошовими нагородами, які передали всі на потреби ЗСУ.
Тетяна Качаненко вручила Подяку та подарунок Василю Омельянцю, одному з засновників кубка Вадима Гетьмана, голові багатьох скликань Снітинської сільської ради.
Снітин
 Снітин 3Снітин4