Іще одне розстріляне життя

З глибоким сумом в Оржицькій громаді сприйняли повідомлення про загибель 21 серпня на Донеччині Терпая Михайла, чиє життя впродовж 5 останніх років було пов’язане з оржицьким краєм – чоловік придбав будинок у селі Плехів, зареєстрував тут місце свого проживання, обробляв землю. Поділяємо важкий біль втрати з батьками Михайла, які проживають у селі Ісківці Лубенського району, виростили та виховали чотирьох синів, троє з яких стали на захист Батьківщини. Щиро сумуємо разом з дружиною Михайла Ольгою та маленьким синочком Богданом.
Згадаймо усіх загиблих поіменно, наших земляків - Захисників України: Цебро Андрій з Оржиці, Пантелей Олексій з Тарасенкового, Науменко Володимир із Зарога, Халява Станіслав із Денисівки, Проскурін Іван із Маяківки, Громадський Олег, уродженець с.Савинці, Махно Олександр, уродженець с.Лукім’я, Анатолій Маліченко, житель с.Круподеринці, Ведмідь Станіслав, уродженець с.Онішки. На секунду замислимося, якою ціною нам дістається наше життя. Хто за нього платить. У кого ми в боргу за те, що маємо можливість обійняти своїх дітей. Та дихати повітрям. Вічна Слава Героям!
Терпай Михайло