Журі по розгляду матеріалів на здобуття літературно - мистецької премії імені Василя Симоненка повідомляє, що  розпочато прийом літературно – мистецьких творів на здобуття названої премії. Прийом робіт на конкурс триватиме до 1 грудня 2022 року.

Засновником літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка (далі – Премія) є Лубенська районна рада, співзасновником – Новооржицька селищна рада.

Премія присуджується громадянам України – письменникам, літераторам, науковцям, працівникам освіти і культури, журналістам, митцям за кращі літературно-мистецькі твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, відстоюють права людини і є вагомим внеском у соціально-культурне відродження Української держави.

Визначення лауреатів Премії проводиться за номінаціями:

література;

журналістика і публіцистика;

мистецтво.

Літературно-мистецькі  твори,  пропоновані   авторами  на   відзначення  Премією подаються до виконавчого апарату Лубенської районної ради    до 1 грудня поточного року.

У листі-клопотанні обов’язково зазначаються прізвище, ім’я, по батькові  авторів, назва, зміст праці, час її створення, місце публікації чи оприлюднення. До листа–клопотання додаються копії творів на електронних носіях.

Засідання журі по розгляду матеріалів на здобуття Премії проводиться після завершення їх подання (після 1 грудня щорічно).

Після розгляду пропонованих літературно-мистецьких творів, журі приймається рішення про присудження премій, яке публікується в засобах масової інформації до дня народження поета – 8 січня наступного року.

Журі визначає переможців відкритим або таємним голосуванням  (по кожній номінації окремо) простою більшістю голосів присутніх членів журі. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини складу журі.

На підставі рішення журі голова районної ради видає розпорядження про присудження Премії.

Премії вручаються переможцям під час урочистостей, що традиційно      проводяться у музеї Василя Симоненка у Тарандинцівській ЗОШ І-ІІІ      ступенів.

Лауреати Премії нагороджуються дипломами та отримують видання творів Василя Симоненка «Спадщина», а також грошову винагороду в розмірі не менше 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Фінансування Премії проводиться за рахунок коштів районного бюджету, бюджету Новооржицької селищної ради та інших коштів, не заборонених законодавством України (за погодженням журі).

Усі необхідні пропозиції й матеріали подавати чи надсилати на адресу:

Лубенська районна рада, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, м.Лубни, Полтавська область, 37500, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.. для довідок (05361)74498

Запрошуємо до участі в конкурсі!

Тетяна КАЧАНЕНКО,  голова журі.

Симоненко фото