І ЗНОВУ ЛУБЕНЩИНА В СКОРБОТІ...Кльокта О С
Наша громада знову у жалобі, глибоко сумуємо та поділяємо біль тяжкої втрати справжньої українки, нашої землячки, мужньої жінки-воїна Кльокти Оксани Сергіївни.
Сьогодні поряд з чоловіками боротьбу з ворогом ведуть тисячі відважних захисниць України, які без вагань віддають життя за мир та спокій на нашій землі. Серед таких була і Кльокта Оксана Сергіївна.
Народилася вона 16.07.1971р., закінчила 9 класів у ЗШ №10 м. Лубен, після чого опанувала професію швачки у Зіньківському швейному училищі.
З 1995 року працювала у Лубенському районному відділі міліції.
З 2013 року жила та працювала у м. Києві.
У березні 2021 року вступила до лав ЗСУ, де служила старшим солдатом у 30-й механізованій бригаді, на посаді старшого стрільця.
16 серпня, поблизу населеного пункту Мазанівка, Донецької області, Оксана Кльокта героїчно загинула під час обстрілів та штурмових дій з боку рф.
Глибоко сумуємо з приводу тяжкої втрати разом з сином полеглої Сергієм та ріднею.
Прощання з Кльоктою Оксаною Сергіївною відбудеться на Володимирському майдані у Лубнах, 23 серпня, об 11.00 годині.