Симоненко
Цього року «витязю молодої української поезії» Василю Симоненку виповнилося б 87 років, проте він був і залишиться молодим, адже «іде по найдовшій у світі дорозі з розплющеними 28-літніми очима». А те, що Василь Симоненко устиг написати за своє коротке земне життя, зробило його ім’я одним із найяскравіших у літературі України, подарувало визнання та безсмертя.
Сьогодні голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко, голова журі провела перше засідання щорічної літературно – мистецької премії імені Василя Симоненка. В роботі засідання взяли участь Новооржицький селищний голова, заступник голови журі Анатолій Тітенко, голова постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради Олег Діденко, заступник голови Лубенської районної ради Оксана Цимбал, депутат Лубенської районної ради Олег Кулик та члені журі.
   Тетяна Качаненко подякувала за конструктивну роботу та порозуміння.Симоненко 2Симоненко 1