Прийміть вітання зі святом краси, сміливості і надії – Днем молоді!День молоді
Молодь є рушійною силою суспільства, її натхненням і її майбутнім, адже саме юність – час сміливих пошуків, амбітних планів, енергії, творчого неспокою. Саме молоде покоління сьогодні визначає шляхи розвитку регіону, утверджує європейський вибір нашої держави.
Дорогі юнаки та дівчата! Ми пишаємося Вами, Вашими першими перемогами, Вашим патріотизмом, Вашою нестримною енергією. Ми віримо у Вас, бо саме Вам належить наше майбутнє. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права.
Від щирого серця бажаємо, щоб у вашому житті завжди панувала любов і злагода, життєвий оптимізм і творча енергія. Щиро бажаємо Вам завжди залишатися молодими і завзятими у втіленні найзаповітніших планів і мрій у мирній, вільній Україні!
Зі святом, дорогі лубенці! З Днем молоді!
З повагою,
Голова Лубенської районної ради