У багатьох підприємців постає питання: “Чи надійний його партнер по бізнесу?” На це питання легко знайти відповідь на сайті ДПС у Полтавській області (www.poltavasts.gov.ua) в рубриці “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”. Саме завдяки інформації зібраній у цьому банері у подальшому можна уникнути так званих “податкових ям” та махінацій недобросовісних бізнес-партнерів.

Для того щоб впевнитись в надійності ділового партнера необхідно знайти його код ЄДРПОУ або точну назву та зайти на вищевказаний сайт, далі система повідомить інформацію доступну для публічного використання про ваших контрагентів. Оновлюється інформація на сайті один раз на місяць. Будьте уважним та користуйтеся податковим сервісом.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Лубенської ОДПІ