ОРЖИЦЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИПроскурін І О
Громаду знову сколихнула страшна звістка – на Харківщині загинув житель села Маяківка Проскурін Іван Олександрович. З перших днів повномасштабної війни, у важкий для України час, Іван добровільно, не вагаючись, став на захист рідної землі та до останніх хвилин свого життя залишався вірним присязі і українському народові. Автомобіль, у якому перебував Проскурін Іван у складі евакуаційної бригади, яка виконувала завдання з вивезення з полю бою поранених, був розстріляний ворогами з гранатомета. Без сина, чоловіка та батька залишилися батьки, дружина та двоє малолітніх дочок. Важко знайти слова, щоб загоїти біль і гіркоту від втрати. Та нехай світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто знав Проскуріна Івана, любив і шанував. Вічна пам’ять та слава загиблому Герою!
Поховають Героя завтра, 12 серпня, у селі Маяківка, прощання та панахида о 13.00