ЗНОВУ ГОРЕ НА ЛУБЕНЩИНІ...Тютюник Т Б
Кожен ранок України тепер гірчить полином. Сумні, трагічні звістки не оминають наші домівки. На жаль, отримує їх і Лубенщина. Нова гірка втрата, яка розриває душу й серце.
9 серпня під час стрілецького бою в районі селища Уди, Богодухівського району, Харківської області під час відбиття нападу диверсійно-розвідувальної групи зазнав поранення несумісні з життям водій-санітар медичного пункту військової частини, сержант ТЮТЮННИК ТАРАС БОРИСОВИЧ.
Тарас Борисович народився 07.01.1976 р в селі Штомпелівка, Хорольського району
Закінчив Хорольську автошколу, працював у районному підприємстві ветеринарної медицини.
Тарас завжди був не байдужою людиною і тому доля й майбутнє країни боліли йому. Тож, вже в квітні цього року був у військкоматі й став до лав Збройних Сил України, щоб боронити небо над своїми синами, дружиною, рідними й друзями. Тепер він продовжує це робити у Небесному воїнстві.
Сумуємо разом з усіма, хто знав Тараса Борисовича особисто. Схиляємося у глибокій шані та вдячності герою.
Наші земляки воїни-герої, серед яких тепер і Тарас Борисович ТЮТЮННИК, назавжди житимуть у пам’яті та вдячних серцях лубенців.
Вічна пам’ять та Царство Небесне!
Прощання з ТЮТЮННИКОМ Тарасом Борис