Знову Пирятинщина втратила воїна – безжальна війна забрала життя ще одного Героя, пирятинця Олексія Дєдова.Олексій Дєдов
Олексій народився 26 серпня 1987 року в місті Нойштреліц, в Німеччині, в родині військового.
Сім'я переїхала до Пирятина, тут Олексій закінчив міський ліцей. Вищу освіту здобув у Національному авіаційному університеті.
На захист Вітчизни став у перший день повномасштабного вторгнення – 24 лютого 2022 року. Служив у 72-й ОМБР ім.Чорних Запорожців, у підрозділі займав посаду стрільця-зенітника зенітно-ракетного взводу. Загинув 28 липня в районі села Зайцеве Бахмутського району, на Донеччині.
У загиблого лишилися мама, дружина та два брати, які теж захищають Україну в лавах ЗСУ.
Прощання із загиблим воїном відбудеться завтра, 4 серпня, об 11:00, на площі перед будівлею міської ради.