На території обслуговування Лубенської ОДПІ створено і функціонують 4 центри обслуговування платників податків, а саме: в головному офісі, Пирятинському, Оржицькому та Гребінківському відділеннях.

Лубенською ОДПІ вивчалася громадська думка з питань оцінки діяльності податкової служби, якості обслуговування платників податків та роботи центру обслуговування платників податків Лубенської ОДПІ.

По результатах анкетування за 5-ти бальною шкалою 78% респондентів на відмінно оцінили умови, що створені у Центрі обслуговування платників податків та 22 % - як дуже добрі; інформація, що розміщена на інформаційних стендах повністю задовольняє 95% опитаних; роботою центру обслуговування платників податків задоволені 100% опитаних платників податків.

До центрів обслуговування платників податків Лубенської ОДПІ можна звертатись з 9-00 до 20-00 год. з понеділка по п’ятницю та з 9-00 до 16-00 год. в суботу за адресами :

ЦОПП Лубенської ОДПІ (головний офіс) – 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21

ЦОПП Пирятинського відділення - 37000, м. Пирятин вул.Радянська, 16

ЦОПП Оржицького відділення – 37700, смт. Оржиця вул. Леніна, 124

ЦОПП Гребінківського відділення – 37400, м.Гребінка вул.Жовтнева, 11.

Сектор забезпечення доступу до публічної

інформації та розгляду звернень громадян