ЦЬОГО ДНЯ У 2016 РОЦІ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ: Нечипоренко Р В
Прапорщик Нечипоренко Роман Володимирович.
58-а окрема мотопіхотна бригада.
Трагічно загинув 29 липня 2016 р. в районі смт Очеретине, Ясинуватський район, Донецька область.
Народився Роман Володимирович 14 липня 1978 року у місті Лубни. Навчався в загальноосвітніх школах №8 та №10. У 2002 році здобув надзвичайно мирну професію, закінчивши Лубенський лісотехнічний коледж. Проте, потрапивши у 1996 році на строкову службу, зрозумів, що це – покликання.
Осиротіли двоє дітей Романа Володимировича, вдовою залишилася дружина, у розпачі мати та рідня… Наші щирі співчуття рідним і близьким. Разом з його родиною, друзями й знайомими сумують всі лубенці, всі кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. Пам’ять про лубенця, який поклав життя за мирне небо над нашою головою завжди буде жити в наших серцях.
Місце поховання: м. Лубни, Полтавська область.
Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 8, місце 34.
Вшануймо Героя, низько схиливши голови! Вічная йому пам’ять і слава!🙏🙏🙏