Крилом чорного ворона, що прилетів із села Семигір’я Світлодарської міської громади Бахмутського району Донецької області, накрила всю Хорольську громаду ще одна трагічна звістка. Загинув наш молодий земляк, уродженець с.Штомпелівка, солдат по мобілізації – КЛИМЕНКО ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ 21.05.1999 р.н.Клименко Е А
🔘 Навідник 2-го кулеметного взводу, 3-го механізованого батальйону, 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців при виконанні обов’язку військової служби 24.07.2022 отримав несумісні з життям поранення в результаті здійснення противником танкового обстрілу позицій підрозділу.
🔘 Просимо мешканців Хорольської міської територіальної громади згадати тихою молитвою солдата, який захищав Україну й кожного з нас до свого останнього подиху. Прощання з Героєм відбудеться днями на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в м.Хорол. Точні дату та час траурної церемонії прощання буде повідомлено додатково.
🔘 Ніколи не забудемо ворогу за пролиту кров молодого покоління! Герої не вмирають! 🇺🇦