Ветерани податкової служби – це досвідчені фахівці. Їх знання, вміння працювати, життєвий досвід потрібні суспільству та можуть бути реалізовані.

Кожен із них пройшов шлях непростих випробувань, які доводилося долати людям такої вкрай відповідальної державної роботи, що забезпечує наповнення головної скарбниці країни.

Лубенський осередок ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України” Полтавської області об’єднує всіх небайдужих та соціально активних ветеранів – податківців та налічує 85 чоловік. Основною метою діяльності осередку є забезпечення законних прав та інтересів ветеранів податкової служби України, створення умов для розвитку та розширення їх громадської діяльності, сприяння у поліпшенні матеріального добробуту ветеранів. Серед ветеранів податкової служби є фахівці, які досконало знають тонкощі своєї справи , це Пшеннік Валентина Романівна, Савченко Людмила Павлівна, Артеменко Ганна Пилипівна, Лазірський Володимир Олександрович, Джура Михайло Григорович, Гукало Іван Карпович та багато інших. Вони передають свій великий досвід та словом і ділом допомагають молоді набувати практичних професійних навичок, приймають активну участь у проведенні різноманітних заходів.

Всі члени осередку - це люди, звичні все робити чітко і з повною віддачею, навіть у роки заслуженого відпочинку, на ниві вже не державної, а громадської роботи, демонструють усе ту ж енергетичну висоту духу, небайдужість до всього, що стосується долі людей і нашої країни в цілому. Кожна зроблена ними справа, мов зрошене насіння, яке неодмінно дасть добрі сходи і залишить добрі сліди.

Лубенська ОДПІ