15555

3  жовтня у районному Будинку культури відбулись святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Освітянам Лубенщини дарували віршовані і пісенні вітання, квіти, згадували їх успіхи,  досягнення, дякували за підростаюче покоління, яке формується в ДНЗ та школах.

Очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєнко бажали сіячам доброго, вічного, мудрого міцного здоров»я, нових творчих задумів та ідей, які б легко втілювалися в життя, а ще вдячних допитливих учнів, які б підвищували рейтинг шкіл району.

Свої вітання усім , хто пов»язав своє життя зі школою висловила начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, яка подякувала вчителям і вихователям району за активність та ініціативність, за любов до дітей, бажання навчати і виховувати.

За  особисті досягнення в реалізації державної політики в галузі освіти району, навчання та виховання підростаючого покоління Ірину Шукшину, Світлану Сердюк, Валентину Кобяку, Ольгу Босікову, Наталію Ляшенко, Ганну Ступку, Наталію Меліхову, Ольгу Комісаренко, Аллу Загинайло, Ларису Шапошник, Катерину Роиманюту, Марію Куліш, Валентину Бежан відзначено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.