Заповідна справаНа території Лубенщини функціонує 3 об'єкти природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення: Хорольський ботанічний сад, Нижньосульський та Пирятинський національні природні парки і низка об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
Це свято тих хто прагне зберегти природу і присвячує цій справі своє життя, свято небайдужих та дбайливих людей.
Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.
Ваша клопітка праця має безцінне значення для збереження навколишнього середовища, а прийдешні покоління навіть через багато років із вдячністю згадуватимуть ваші добрі справи.
Зичимо успіхів у природоохоронній справі, добробуту, злагоди і щастя родинам, міцного здоров’я та мудрості! Перемоги над російським агресором, що завдає воєнними діями на території України непоправної шкоди довкіллю, несе горе в українські родини... Мирного неба💙🇺🇦💛

З повагою,
Голова Лубенської районної ради