Сьогодні, 5 липня 2022 року  відбулося підписання Меморандуму про наміри щодо співпраці в організації поводження з відходами між очільниками чотирьох громад. Намір напрацьовувати спільний алгоритм дій в питанні поводження з ТПВ задекларували Пирятинський міський голова Андрій Сімонов, Гребінківський міський голова Віталій Колісніченко, Новооржицький селищний голова Анатолій Тітенко та Чорнухинський селищний голова Олександр Василенко.
З метою ефективної системи управління відходами планується проведення спільних зустрічей та заходів для розвитку співпраці, розробка місцевих планів поводження з відходами, а також створення спільного підприємства по їх сортуванню та переробці.
Голови громад переконані, що підписанням цього документу ми зробили важливий крок у напрямку напрацювання цивілізованого підходу до поводження зі сміттям і плануємо вже цього року створити спільне підприємство та запровадити роздільний збір сміття в наших громадах. До вирішення проблеми варто підходиПирятин 1ти комплексно та спільно, тоді і матимемо якісний результат!🤝
Пирятин