День Нац Пол
Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України.
7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку.
Це справжня поліція європейського типу, сервісна служба для людей. І найвищою оцінкою діяльності поліцейського стала довіра і повага людей. Бо український поліцейський - це професійний помічник, готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації.
Після повномасштабного вторгнення російських військ, ми по-новому оцінили нашу нову українську поліцію. Наш поліцейський – це також відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога.
Війна довела беззаперечну істину, що український поліцейський – це справжній Герой, справжній Захисник.
Дякуємо поліцейським Лубенщини, які в режимі 24/7 забезпечують безпеку та порядок в громадах. Ви теж героїчно воюєте на своєму фронті. Дякуємо всім працівникам поліції за гідну, високопрофесійну та героїчну роботу.
Зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я. Нехай Бог оберігає кожного захисника-поліцейського. Перемоги нам усім і Мирного неба!
З повагою,
Голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО