Податкова служба
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю заради добробуту і процвітання Лубенщини та всієї України. Ваша праця надзвичайно важлива, адже саме ви відповідальні за наповнюваність бюджетів усіх рівнів, ефективного функціонування економіки та подальшого розвитку громад. Ви сприяєте представникам підприємництва та бізнесу, щоб кожен, хто має бажання та хист, мав можливість гідно втілювати свої ідеї у життя.
Завдяки вашій наполегливості та неупередженості кожен мешканець є повноправним, і отримує ті соціальні гарантії, яких потребує, а платники податків завжди відчувають прозорість та підтримку, готовність до відкритого діалогу на засадах партнерства.
Під час воєнних дій ваша робота стала ще більш відповідальною, адже підтримувати економіку та наповнювати казну податками зараз важливо, як ніколи.
Дякуємо вам за сумлінну працю та відданість справі на благо кожного українця та держави в цілому!

З повагою,
Голова Лубенської районної ради