Щиро вітаємо Вас з професійним святом!Архітектура
Всесвітній день архітектури заснований Міжнародним союзом архітекторів, які виникли в 1946 році, після Другої світової війни, коли потрібно було піднімати з руїн міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятники архітектури.
Сьогодні, наша країна знову потерпає від ворожих обстрілів, які несуть розруху та знищення інфраструктури населених пунктів.
Лише завдяки вашому високому професіоналізму і самовідданості, наша країна відбудується та будуть створені нові архітектурні шедеври.
Дякуємо Вам за щоденну клопітливу працю зі збереження і використання свідчень минулого, без яких неможливо успішно крокувати в майбутнє.
Зичимо усім творчої наснаги, вдалих та сміливих рішень, нових архітектурних витворів, які будуть радувати не одне покоління українців.
Миру та Перемоги! Все буде Україна!💙💛🇺🇦

З повагою,