Конституція
Конституція — це оберіг нашої державності. «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава». Ці перші дев’ять слів Конституції України закарбовані кров’ю в нашій національній свідомості та ставлять хрест на радянському минулому.
Конституція найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Конституція — це компас України. Вона зафіксувала єдине бачення нашого напрямку руху — незворотність європейського та євроатлантичного курсу, яка щодня прокладає нам дорогу і допомагає не збитися зі шляху.
Давайте разом творити майбутнє нашої країни, створюючи нову європейську державу. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.
Ми – сильні! Ми -вільні! Ми Переможемо!💙💛🇺🇦

З повагою,