Люди похилого віку не залишились без уваги та піклування. 1 жовтня, у Міжнародний день людей похилого віку, їх вітали керівники району, дякуючи за мудрість, життєвий і професійний досвід.

Голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко разом з директором територіального центру Наталією Хомкіною відвідали одиноких громадян Березотіцької та Жданівської сільських рад, передавши їм матеріальну допомогу, вітальні листівки, квіти. Їх отримали Марія Клепач із Сухої Солониці, Марія Дмитренко і Ганна Микитенко із Березоточі, Ольга Пономаренко, Олена Радченко із Жданів .

Крім того, до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку працівниками територіального центру проведено додаткове обстеження 990 осіб похилого віку за результатами якого 60 осіб отримали одноразову грошову допомогу на загальну суму 6 тис.грн. на виконання районної програми «Турбота»; 109 – осіб натуральну допомогу одягом та взуттям, інші отримали соціально- побутові, медичні послуги.