Шановні фермери Лубенщини!   З днем Фермера
Зі щирими словами вдячності та побажання миру та добра звертаємося до Вас у цей літній червневий день, ДЕНЬ ФЕРМЕРА.
В усі часи, як повелося з давніх-давен, сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, нашого краю, запорукою добробуту кожного українця. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Завдяки вашим працьовитим «золотим руками», хліборобській мудрості та напруженій самовідданій праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство. Ваш багатий професійний досвід, наполегливість та працелюбність сприятимуть стабільному розвитку сільського господарства нашої Лубенщини.
Бажаємо Вам щедрих ужинків, фінансових здобутків, економічного зростання, нехай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.
Мирного неба над головою! 💙💛🇺🇦🌻🌾
З повагою
Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО
Депутати районної ради