29 вересня мешканці села Калайдинці святкували День села. Святкування проходило в актовій залі Калайдинцівського Будинку культури

Щирими оплесками святкуючі зустрічали виступаючих – учнівські колективи Калайдинцівської ЗОШ, ансамбль «Вербиченька», юних козачат, фольклорний колектив «Горлиця» Халепцівського сільського клубу, а також Катерину Мисник, Ольгу Галушку, Віру Тараненко, Валентину Черняк, Наталію Мацак, Анатолія Мацака, Тетяну Синенко.

Зі святом селян вітали голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, сільський голова Калайдинцівської сільської   ради Василь Ґава.

На святі добрим словом, подарунками відзначили іменинників, наймолодшого та найстаршого мешканця села, молоде подружжя.

Селяни залишились задоволені, а доказ тому гарний настрій та посмішки на обличчях святкуючих.