IMG fea7eb950bc3c7a217feaafbdad23b96 VСьогодні святкує свій День народження Почесний громадянин Лубенщини, почесний ветеран України, голова Лубенської районної організації ветеранів України Василь Макарович Силка.

Шановний Василю Макаровичу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з Днем народження.

Бажаю Вам здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і гарного настрою.

Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Мирного Вам неба!

З повагою,