У рамках відзначення 25-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Лубенському районі, у с. Михнівці, було відкрито пам’ятний знак чорнобильцям – ліквідаторам, на якому викарбовано прізвища тих, хто у 86 році став на захист рідної землі від «мирного атома».

Участь у відкритті монумента взяли голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко та голова Лубенської райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, голова районної ветеранської організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Василь Куксань, його заступник Василь Силка, директор ТОВ« Юнігрейн – Агро» Сергій Черевишник та інші.

Право відкрити пам’ятний знак було надано голові первинного осередку громадської організації «Союз.Чорнобиль.Україна» Анатолію Харченку та чорнобильцю – ліквідатору Олександру Яічку.

Зі словами вдячності і поваги до ліквідаторів звернувся голова районної ради Олексій Дядечко:

- Ми повинні пам’ятати Чорнобильську катастрофу, людей, які ціною власного життя і здоров’я рятували нас від страшних наслідків аварії на ЧАЕС,- зауважив Олексій Дядечко.

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко у своєму виступі згадав як силами лубенців будувалася огорожа навколо зони, проводилася дезактивація станції.

Очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко разом з сільським головою Михнівської сільської ради Марією Король вручили ліквідаторам ювілейні медалі.

Пам’ятні знаки чорнобильцям-ліквідаторам було також відкрито у с. Ісківці та с. Засулля.