Пирятинська громада – восьма в рейтингу 300 громад України!
Лубенська громада - 74!
Чорнухинська громада - 195!
Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував рейтинг трьохсот кращих малих та середніх громад України (до 150 тис. мешканців).
Рейтинг сформовано станом на 1 лютого 2022 року, відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад». Він враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад.
Джерела інформації, які використовуються при формуванні рейтингу:
1. Сайт громади.
2. Анкета, яка заповнюється працівниками муніципалітету і надається Фондом на запит громади, або департаментами ОДА та облрад.
3. Відкриті джерела.
4. Громадські звернення з документальними підтвердженнями.
Рейтинг є продуктом проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», має сукупність суб’єктивних оцінок експертів проекту, які беруть за основу максимально об’єктивну інформацію з доступних джерел
.cn 1ст 3ст 8