25 вересня   відбулася чотирнадцята сесія Лубенської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Олексій Дядечко. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

Сесія пройшла оперативно, так як питання докладно обговорювались на засіданнях постійних комісій.

Бюджетні питання представила заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмила Харлан

Так, прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік: на утримання установ районного значення та проведення заходів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів загального фонду спрямовано 155,3 тис. грн..

Передано бюджетні трансферти між місцевими бюджетами Лубенського району в 2013 році на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, трансферти у розмірі 144163 гривень, передано бюджетні трансферти між місцевими бюджетами Лубенського району у 2013 році на утримання ЦДЮТ у розмірі 340830 гривень.

Прийнято ряд програм: «Комплексну програму вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення Лубенського району на 2012-2014 роки», про яку проінформував начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Сергій Бойко та «Програму по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в Лубенському районі на 2013-2015 роки», з якою ознайомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Стромко.

Взято до відому інформацію начальника Лубенського міського відділу (з обслуговування м.Лубни та Лубенського району) Віктора Самсоненка «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку в районі та результати діяльності Лубенського міського відділу   ГУ МВС України в Полтавській області», інформацію голови постійної комісії з питань економіки, підприємництва, зв’язку та управління комунальною власністю Олександра Якименка «Про роботу постійної комісії з питань економіки, підприємництва, зв’язку та управління комунальною власністю».

Депутатами також було затверджено список присяжних Лубенського міськрайонного суду, погоджено звільнення директора Ромоданівської ЗШ І-ІІ ступенів Валентини Карпенко, у зв’язку з виходом на пенсію за вислугою років, узгоджено призначення на посаду директора Ромоданівської ЗШ Лідію Тарасенко, а на посаду директора Березівської ЗШ Надію Неділько, внесено зміни до рішення сьомої сесії шостого скликання від 5 серпня 2011 року «Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги», у зв’язку зі зміною юридичної адреси центру.

Позитивного вирішення набули питання прийняття до спільної власності територіальних громад району навчального комп’ютерного комплексу комплектації «1+5» та утворення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Духове, шляхом реорганізації ФАПів в селах Духове та Гінці

Рішенням сесії   було також звільнено з посади директора   Лубенського районного комунально-житлового експлуатаційного управління «Комунжитлосервіс-2000» Володимира Соделя.