888___5

23 вересня народний аматорський колектив «Тернівчанка» відсвяткував свій 25 річний ювілей. 25 років колектив радує мешканців Лубенського краю гарною українською піснею, його знають в районі і далеко за  межами.

Святкування ювілейної дати проходило у Тернівському сільському клубі. Сюди завітали мешканці навколишніх сіл, а також у сі ті, хто любить і цінує виступи незабутньої «Тернівчанки», яка своїми піснями не просто додає гарного настрою, а чарує, пробуджує душу, вчить любити свій край, його звичаї і традиції.

Як і годиться гостей зустрічали піснею. Колектив заспівав своїх найулюбленіших пісень, а гості свята зустрічали ці виступи шквалом аплодисментів.

Міцного здоров’я, творчого натхнення, нових пісенних обріїв «Тернівчанці» бажали заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Михнівської сільської ради Марія Король.

Із задоволенням приймала «Тернівчанка» вітання та пісенні дарунки і від своїх колег по сцені - квартету «Гілея», «Сузір»я, вокального ансамблю «Терниця».