21 вересня у районній  раді відбулося спільне засідання постійних комісій. Участь у засіданні взяли голова районної ради Олексій Дядечко та заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

На спільному засіданні було розглянуто питання, включені в порядок денний чергової чотирнадцятої сесії районної ради.

Депутатами опрацьовано зміни до показників районного бюджету на 2012 рік, а саме: на утримання установ районного значення та проведення заходів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів загального фонду спрямовується 155,3 тис.грн,. Розглянуто питання передачі бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району в 2013 році на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що належать до Національного архівного фонду, запропоновано передати бюджетні трансферти у розмірі 144163 гривень. Заслухано питання передачі бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району у 2013 році на утримання ЦДЮТ, зокрема передачу бюджетних трансфертів у розмірі 340830 гривень. Члени комісій підтримали усі пропозиції, які озвучила заступник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Харлан.

На засіданні були представлені проекти комплексних програм.

З проектом програми «Вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення Лубенського району на 2012-2016 роки», метою якої є забезпечення своєчасного оповіщення та доведення необхідних сигналів і повідомлень до населених пунктів району, ознайомив присутніх начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Сергій Бойко. Про «Програму по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в Лубенському районі на 2013-2015 роки» інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Стромко.

Чени комісій заслухали інформацію начальника Лубенського міського відділу (з обслуговування м.Лубни та Лубенського району) Віктора Самсоненка «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку в районі та результати діяльності Лубенського міського відділу ГУ МВС України в Полтавській області», інформацію голови постійної комісії з питань економіки, підприємництва, зв»язку та управління комунальною власністю Олександра Якименка «Про роботу постійної комісії з питань економіки, підприємництва, зв’язку та управління комунальною власністю».

Активного обговорення набули питання: «Про прийняття до спільної власності територіальних громад району навчального комп’ютерного комплексу комплектації 1+5»; «Про утворення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Духове», «Про управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, у відділі освіти», «Про затвердження списку присяжних» та інші.

Опрацьовані питання рекомендовано винести на розгляд 14 сесії районної ради