94445552

9 вересня у Вовчицькому районному музеї розпочала роботу виставка «Осінні барви», яка запросила долучитися до творчості лубенських художників учнів Вовчицького ліцею, мешканців села. В урочистому відкритті заходу, який проводила директор районної бібліотеки імені Володимира Малика Валентина Сьомак, брали участь голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, Заслужений працівник культури, Почесний громадянин Лубенщини Михайло Калиниченко і всі ті, хто потішили своїм талантом і натхнення усі небайдужі до мистецтва серця.

Виставка, хоч і проводиться лише втретє, але з кожним разом збирає все більше учасників, - наголосили у своїх виступах очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

Вони побажали майстрам пензля творчого натхнення та нових шедеврів, які так чарують і ваблять лубенців, виховують прекрасне у підростаючого покоління.

Відкриття виставки завжди подія для місцевих мешканців, зазначила у своєму вітальному слові сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, дякуючи за влаштоване свято.

Присутні споглядали роботи Ольги та Василя Лапушкіна, Володимира Мірошниченка, Олександра Рогозного, Володимира Семенюти, Віктора Юр»євича, Миколи Хавкіна.

Музичне оформлення заходу забезпечила талановита співачка з Березоточі Гульнара Мамедова та жіночий ансамбль «Чарівниця» Вовчиць кого БК. Завершуючи свято, присутніх пригостили короваєм.