55_7

18 вересня у селі Михнівці відбулися святкові урочистості з нагоди 69 –ї річниці визволення Лубенщини від німецко-фашистських загарбників та 75-ї річниці утворення Полтавської області. Участь у заходах взяли голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступники голови райдержадміністрації Микола Федоренко та Василь Куксань, сільські голови району, ветерани,   громадськість, мешканці села.

Захід розпочався з трепетних і хвилюючих слів ведучої начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмили Пазенко, яка перегорнула сторінки минувшини Лубенського краю, згадуючи роки створення , формування і розвитку Полтавської області, її складової Лубенського району.

Гості свята і мешканці села пригадали трудові досягнення Лубенського краю його людей, які прославили Лубенщину в області і далеко поза її межами, також згадали тих, хто 69 років тому виборов нам мирний день, врятувавши землю від ворога-нападника.

Спогадами про страшні воєнні лихоліття, роки відбудови економіки, сільського господарства краю з присутніми поділились учасник бойових дій Степан Гриценко, який з першого до останнього дня пройшов роки війни, зустрівши Перемогу в Берліні, Почесний громадянин Лубенщини, Заслужений працівник культури Михайло Калиниченко та Почесний громадянин Лубенщини, Заслужений працівник сільського господарства Іван Якименко.

Пам'ять про загиблих було вшановано хвилиною мовчання. До памї’ятників воїну-визволителю та пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС покладено квіти.

55_8

Зі святом визволення, 75-ю річницею заснування Полтавської області громаду вітали голова районної ради Олексій Дядечко, наголошуючи на тому, що ми не повинні забувати безсмертний подвиг наших земляків, повинні дбати про ветеранів, які з кожним роком відходять у небуття.

А також повинні робити все аби і надалі примножувати здобутки. Як району так і області.

До вітань долучились голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, голова ради Лубенської районної організації ветеранів, Почесний громадянин Лубенщини Василь Силка, секретар міської ради Іван Карпець, сільський голова михнівської сільської ради Марія Король.

З нагоди свята очільники районної влади вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та ювілейні відзнаки сільському голові Снітинської сільської ради Василю Омелянцю, директору Міськрайонного цеентру зайнятості Юрію Дядечку, голові правління Лубенської районної організації всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України" василеві куксаню, директору Тарандинцівської ЗШ І-ІІ ступенів Миколі Кадуці, тренеру-викладачу з вільної боротьби Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Володимиру Слиньку, методисту районного організаційно-методичного центру Лубенського районного будинку культури Володимиру Любичу, дорожньому робітнику філії «Лубенський райавтодор» дочірнього підприємства «Полтавський облавтодор» Сергію Волошину, директору ТОВ «Колос-Богодарівка» Олександру Горенку, голові селянсько-фермерського господарства «Вітас іК» Віталію Кузьменку, завідуючій Войнихівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини, лікарю-педіатру Ніні Грубі, соціальному працівнику  територіального центру соціального обслуговування Лубенської райдержадміністрації Любов Кузьомі, колективу ТОВ «Юнігрейн-Агро» ( директор Сергій Черевишник).

Нагороджених та всіх святкуючи вітали учасники художньої самодіяльності РБК та Михнівського СБК.

По закінченню святкового концерту усіх бажаючих частували смачним кулішем.