24 hrudnya Den pratsivnikiv arkhivnikh ustanov20181225 4365 300x225Шановні працівники архівних установ Лубенщини!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, що накопичує людство віками, це історія кожного громадянина та епохи загалом.

Ви, працівники архівних установ,  виконуєте  важливу місію – бережете історичну пам’ять, збираєте та документуєте факти сьогодення, потрібні, перш за все, нащадкам. Завдяки  щоденній наполегливій праці теперішнє та прийдешні покоління матимуть змогу доторкнутись до сторінок нашої спільної історії.

Щиро вітаю Вас та бажаю творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні Вашої високої професійної мети. Міцного здоров’я, благополуччя, затишку і миру Вам та Вашим родинам.

З повагою,

голова Лубенської районної ради                                     Тетяна КАЧАНЕНКО