den energetika EditedВід імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з професійним святом усіх енергетиків Лубенщини!
Важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична, адже від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку, соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Енергетики Лубенщини – це люди різного віку: молоді спеціалісти, які черпають професійні навики у колег, досвідчені фахівців, ветерани галузі, які, розуміючи серйозність та відповідальність своєї праці, виконують її якнайкраще.
Тож бажаю усім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, міцного здоров'я, завзяття, оптимізму, а також нових професійних здобутків.
З повагою,
голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО