Днями голова районної ради Олексій Дядечко взяв участь у роботі з'їзду Української Асоціації обласних та районних рад , присвяченому 20-ій річниці утворення Асоціації, яке походило в селищі міського типу Чорноморське Комінтернівського району Одеській області.

Нині Асоціація об`єднує всі обласні ради України, Верховну Раду Автономної Республіки Крим, а також 80% районних рад.

У ході зібрання, яке вів Президент Української Асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, було підбито підсумки роботи Асоціації та визначено основні напрямки її діяльності на майбутній період, затверджено звіти Правління, Ревізійної комісії, рішення Правління, внесено зміни та доповнення до Статуту Асоціації, вирішено кадрові питання.

Також було обговорено законодавчі ініціативи з удосконалення функціонування місцевого самоврядування, розглянуто питання щодо здійснення децентралізації та реформування місцевого самоврядування в контексті конституційної реформи, покращення фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування в процесі їхньої діяльності, стратегічного планування територіального розвитку та ін.

Учасники з’їзду обмінялися досвідом роботи у вирішенні питань місцевого значення, ухвалили резолюцію.

У роботі форуму взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, провідні експерти та науковці.