Конкурс стосувався укладення грантового контракту з Європейським Союзом про отримання міжнародної технічної допомоги на реалізацію проєкту щодо розбудови ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади заради економічних можливостей молоді та сільських жителів і місцевого екологічного росту.
Фахівці з Пирятинської міської ради спільно з Інститутом громадянського суспільства (м. Київ), подали заявку на конкурс проєкту “Мери за економічне зростання” і громада отримала перемогу. Сума гранту становить майже мільйон євро. Загальна вартість 1 млн 160 тис. євро і передбачає співфінансування з бюджету міської громади та місцевого бізнесу.
Реалізація проєкту передбачається за декількома напрямками: молочний, ягідництво, туризм, підтримка місцевого бізнесу і значна увага приділяється навчанню - створення коворкінгів (ремісничих майстерень) у навчальних закладах. Проєкт розрахований на три роки.
Лубенська районна рада вітає та бажає подальших перемог та реалізації ідей на благо громади.