3__

Наша гордість, наша слава – це мої Лубни», – під такою назвою у районному пройшли урочистості з нагоди 69-ї річниці визволення Лубен від фашистських загарбників та Дня міста у кінотеатрі «Київська Русь» напередодні свята очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко привітали мешканців Лубен зі святом.

У своєму вітальному слові голова районної ради Олексій Дядечко зазначив:

«Славне місто над Сулою Лубни не залишає байдужим нікого, хто хоч раз побував тут. Ошатні будинки, затишні вулиці, зелені парки та сквери. І це заслуга всіх мешканців Лубен – трудолюбивих, завзятих, наполегливих, які спільними зусиллями   створюють неповторний образ міста, зберігають його історію та закладають майбутнє. Так буде і надалі, бо керівники міста та й усі його мешканці докладають максимальних зусиль аби Лубни процвітали, а лубенці радували свій край новими здобутками і перемогами».

4__4

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко бажав кожному мешканцю Лубен благополуччя, миру і злагоди , людської шани і вдячності, міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших  мрій і сподівань.

А  подарунком з нагоди свята мешканцям Лубен стала концертна программа аматорів сцени району.

15 вересня керівники району взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок та братських могил з нагоди 69-ї річниці визволення міста, святковому марші - ході ветеранів Великої Вітчизняної війни та жителів міста, загальноміському мітингу, присвяченому Дню міста та покладанні квітів до Вічного вогню на площі Слави.

Цього ж дня голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська взяли участь у святкуванні 100-річчя КП «Лубни-водоканал»

9__9