Алексєєнко В

17 листопада свій день народження святкує депутат Лубенської районної ради, голова Лубенської районної ради 1998 – 2006 років, Алєксєєнко Віктор Миколайович.

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів!

Бажаю міцного здоров’я, безмежного людського щастя та добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Щиро бажаю Вам подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у Ваших добрих справах, нових починаннях. Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро, множиться лише радість та достаток.

З повагою,

голова Лубенської районної ради                                      Тетяна КАЧАНЕНКО