Радіо

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з професійним святом!

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників, а також операторів зв’язку та провайдерів Інтернет – всіх тих, чия щоденна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Ми живемо у період прогресивного розвитку інформаційних технологій – і саме ви безпосередні учасники і творці інформаційного процесу – ви збираєте, опрацьовуєте, розповсюджуєте інформацію. Від вашої кропіткої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.

Дякую Вам за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю. Бажаємо вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення від роботи.

З повагою,
голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО