сімонов    13 листопада свій Ювілейний День Народження святкує працелюбний, цілеспрямований, енергійний, голова Пирятинської міської ради, який віддає усі сили, знання та досвід для розвитку рідного краю, Сімонов Андрій Вікторович.

Шановний Андрію Вікторовичу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради  щиро вітаю  Вас з Днем Народження!

Тож нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення, а Ваша самовіддана праця дарує Вам радість і задоволення, вдячність за добрі справи.

Зичу Вам миру та добра, міцного здоров`я, щастя і радості, добробуту і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег!

З повагою,

голова Лубенської районної ради                    Тетяна КАЧАНЕНКО