фото 2     Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність.  Чомусь із шкільних років ми звикли до певного образу бібліотеки: книжне зібрання, формуляри та печатки на книжках. Проте сьогодні виросло нове покоління, новий тип читачів, а отже нові вимоги до бібліотечних установ. Щоб не залишитися на «узбіччі» прогресу і бути затребуваними, Публічна бібліотека ім.В.Малика постійно шукає нові напрями роботи. Діяльнстьі Публічної бібліотеки Малика – невід’ємна частина інформаційної структури Лубенщини, документально-комунікативний та соціокультурний центр. Бібліотека приділяє велику увагу виставковій діяльності... Практично до кожної події організовується та презентується книжкові виставки, виставки інсталяції, виставки-події.
     З нагоди 100-річчя від Дня Народження українського письменника Володимира Малика, ім’я якого носить бібліотека з 1998 року та 100-річчя заснування самої бібліотеки, голова районної ради Тетяна Качаненко привітала колектив бібліотеки на чолі з іі директором Валентиною Сьомак з святом, вручила грамоту за вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та подарувала книги для читачів бібліотеки. Можливо, книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане комусь гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя, наголосила Тетяна Качаненко, та запевнила, що особисто і в подальшому буде працювати над поповненням книжкового фонду бібліотек Лубенщини.
Немає опису світлини.На зображенні може бути: книгаНа зображенні може бути: 2 людини та книга