Писемність                                                                      Шановні жителі району !

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть найщиріші вітання з Днем української писемності та мови!

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Від усього серця бажаємо Вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням.

Впевнені, що наша мова й надалі єднатиме український народ та слугуватиме для всіх нас потужним духовним оберегом.

Із святом усіх працівники культури та майстрів народного мистецтва!

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

З повагою,

голова Лубенської районної ради                     Тетяна КАЧАНЕНКО