8 вересня у селі Войниха святкували День села. Біля сільського клубу в цей день була весело і багатолюдно. Зібралися усі, хто тут народився і виріс, кому таке близьке і дороге рідне село. Танці, співи, гумор лунали звідусіль, тож мешканці села і його гості насолоджувались святом, спілкувались та ділились враженнями від побаченого і почутого.

Голова районної ради Олексій Дядечко привітав мешканців Войнихи зі святом, бажаючи їм міцного здоров’я, злагоди, благополуччя в родинах, а селу розквіту.

Долучився до привітань і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Він запевнив, що селян теж очікують приємні несподіванки, адже відпрацьована програма розвитку сільських населених пунктів, яка чітко і послідовно реалізується.

День села вдався на славу тут були і лотерея, і шашлики, і смачний куліш, і вареники. Селян пригощали запашним короваєм з нового урожаю свято закінчилося дискотекою та феєрверком і задоволені мешканці села з гарним настроєм та посмішками на обличчях поверталися додому.