41112000

Уже третій рік поспіль 8 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту у селі Войниха стартувала районна спартакіада.

Про відкриття спортивних змагань оголосила начальник відділу у справах сім»ї, молоді та спорту Віта Брюховецька, право підняти Державний прапор було надано капітану команди Войнихівського ПТУ №53 Юрію Ластовецькому.

Учасників змагань привітали районні керівники- голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Олексій Дядечко у своєму вітальному слові зауважив, що Лубенщина пишається своїми спортсменами, які примножують славу рідного краю за межами району. Він побажав спортсменам і всім присутнім нових успіхів і перемог, міцного здоров'я, щастя, здiйснення заповiтних мрiй, вiдродження сіл, щоб нiколи не змовкали у них пiснi, дитячi голоси, веселий смiх.

Віктор Алєксєєнко, наголосив, що районна влада приділяє максимум уваги питанням розвитку спорту у селах району, залученню до фізкультурно-оздоровчої роботи сільської молоді. Він подякував сільським головам за проведену організаційну роботу щодо участі команд у змаганні.

Команди змагалися у вправності й витривалості з легкої атлетики, міні-футболу, підтягуванні на поперечині, штовханні ядра, гирьовому спорті, перетягуванні каната.

В загальнокомандному заліку І місце посіла команда із села Засулля; ІІ місце у команди із села Тарандинці; ІІІ місце –  команда із села Новооріхівка. Головний суддя змагань голова КПФСТ «Колос» Ігор Юшко.

Нагороди вручив заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.