400 0 1602862724 4218Сьогодні ми вітаємо тих, хто годує нашу державу,  хто робить якісні продукти,  хто створює нові вироби і робить наше життя смачнішим. Ваша робота заслуговує всіх похвал.

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.

Ваша праця дуже важлива і потрібна для всіх. Завдяки відданості справі, професійній майстерності, наполегливості у подоланні труднощів вона знаходить належну оцінку.

Сподіваємося, що ви і надалі будете спрямовувати свої зусилля і вміння для покращення роботи, повноцінного задоволення потреб жителів району. Зичимо вам, шановні працівники та ветерани харчової промисловості, професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

З повагою,

голова Лубенської районної ради                     Тетяна КАЧАНЕНКО