7 вересня у районній раді відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Олексій Дядечко. Участь у засіданні взяла заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

З інформацією про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку в районі та результати діяльності Лубенського міського відділу (з обслуговування м. Лубни та Лубенського району) ГУ МВС України в Полтавській області) виступив начальник Лубенського міського відділу з обслуговування м. Лубни та Лубенського району) ГУ МВС України в Полтавській області) Віктор Самсоненко. Він проаналізував характер злочинів в районі, зауваживши, що злочинність у 2012 році зменшилась на 31,5% у порівнянні з 2011 роком. Менше порушень здійснено у громадських місцях, на вулицях, неповнолітніми та людьми у стані алкогольного сп»янння. Гостро постала  проблема наркоманії: збільшується кількість осіб, які вживають наркотичні речовини, а відповідно зростають наркозлочини. Тож Лубенський міський відділ веде постійну боротьбу з незаконним обігом наркотиків.

Сільські голови висловили ряд пропозицій щодо подальшої співпраці з дільничними інспекторами, які працюють на територіях тих чи інших сільських рад.

За підсумками обговорення цього питання сільським радам району рекомендовано продовжити співпрацю з правоохоронними органами по організації попередження правопорушень на їх територіях.

Про підготовку проектів та програм розвитку місцевого самоврядування розповіла заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

По цьому питанню сільським радам району рекомендовано продовжити роботу по підготовці проектів щодо розвитку місцевого самоврядування.

Учасники Координаційної ради  також розглянули питання «Про Постанову Кабінету Міністрів України від 29.12.10 року № 1253 «Про затвердження методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», «Про відзначення 75-ї річниці з Дня заснування Полтавської області». По цих питаннях прийнято відповідні рішення.

Підсумки наради підбив голова районної ради Олексій Дядечко